Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Кривому Розі

26 квітня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи в Кривому Розі. А саме:

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу
Коли? 26 квітня, 11:30 – 13:00
Де? м. Кривий Ріг, Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2 поверх
Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.
«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.
Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 26 квітня, 14:30 – 16:00
Де? м. Кривий Ріг, Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, актова зала, 2 поверх
Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.
На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.
Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано на презентації:
• COSME;
• EEN (Enterprise Europe Network);
• Horizon 2020;
• Creative Europe;
• Erasmus+;
• eTwinning Plus;
• EU Study Days та ін.
Участь у заходах безкоштовна


Заходи Представництва ЄС у Дніпропетровській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

Comments are closed.