МОРАЛЬНА ШКОДА ЗА ОТРИМАНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ!

Адвокат Фаворит
5 січня о 22:15 ·
Спеціалісти Адвокатського об’єднання «Фаворит» завершили в Дзержинському районному суді міста Кривого Рогу ще одну справу про відшкодування моральної шкоди роботодавцем на користь працівника. Підставою такого відшкодування стало професійне захворювання, яке працівник ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримав за час роботи на підприємстві. Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу визначив суму відшкодування у розмірі 80 000 грн.
Право на відшкодування моральної шкоди має кожен працівник, який отримав професійне захворювання або травму внаслідок нещасного випадку на виробництві, незалежно від його вини в цьому. Також право на відшкодування моральної шкоди мають члени сім’ї працівника, який загинув внаслідок нещасного випадку на виробництві.
Нагадуємо, що для наших клієнтів дана категорія справ вирізняється наступним:
- ВИ НЕ ПОНЕСЕТЕ ЖОДНИХ ВИТРАТ, поки не отримаєте на руки грошові відшкодування від роботодавця. Ви звільнені законом від сплати судового збору, а оплата послуг адвоката буде здійснена у відсотковому вираженні ПІСЛЯ отримання Вами грошових коштів за судовим рішенням;
- на дані вимоги про стягнення моральної шкоди не поширюється позовна давність. Ви можете претендувати на відшкодування, навіть якщо нещасний випадок стався понад три роки тому;
- судове рішення про стягнення моральної шкоди фактично виконується і Ви отримаєте грошові кошти протягом кількох днів з моменту набрання таким рішенням законної сили.
АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ФАВОРИТ»
+38(098)369-29-08
м. Кривий Ріг, пр-т. Миру, 28
м. Кривий Ріг, пр-т. Героїв Підпільників, 1

Comments are closed.