На початку листопада нашій організації має виповнитися вже 15 років. Заснована вона була з ініціативи народного депутата України першого скликання. незмінного керівника Криворізького міського об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка з 2000-го року Миколи Коробка після неодноразових рейдерських атак на просвітян. Організація працює в різних напрямках (від правозахисної діяльності до участі її окремих активістів у роботі як на інформаційному фронті, так і безпосередньо на фронті російсько—української війни). Особливістю є те, що кілька наших правозахисників беруть участь у роботі інших громадських організацій, підсилюючи спільну діяльність. До того ж, на відміну від багатьох і багатьох інших організацій, ГО «КМПЗТ» має свою газету («Промінь Просвіти Є», із ідеєю єднання в Європі).
І от цими днями, 22-го червня, в нашій організації відбулися чергові звітно-виборні збори, на яких обговорювалась робота за минулий рік, в умовах воєнного часу. З доповіддю виступив іі голова Володимир Налужний. Після жвавого обговорення діяльності збори майже одноголосно проголосували за те, щоб оцінити роботу керівництва як «задовільну». В результаті обговорення запропонованих кандидатур на подальше керівництво головою організації залишився працювати Володимир Налужний. Так само залишився працювати його заступником Олександр Чижиков. До складу ради організації, крім них, увійшли Петро Лисенко, Павло Бесараб, Леонід Багашвілі, Олена Маковій.) Зібрання товариства вже традиційно відбувалось без перерви тому що всі учасники протягом більше трьох годин активно обговорювали актуальні теми.
Джерело: «Промінь Просвіти Є» № 11-12 (199-200) червень 2025 року